Tato webová stránka používá cookies za účelem zlepšení Vašeho pocitu z její návštěvy a zlepšení jejího fungování.

O nás

Jsme 3D grafické studio, které se zabývá 3D grafikou od A až do Z. Tedy od tvorby modelu až po finální animaci. S láskou k renderování tvoříme architektonické, ale i produktové rendery. Umíme třeba vložit do fotografie pozemku dům, který tam vůbec není. Nebo těch domů poskládat vedle sebe víc a vytvořit rendery celého developerského projektu. Taky celou scénu rozhýbat a vytvořit tak poutavé video. Nebo vám dodat kód, který po vložení do vašich webových stránek, nabídne zákazníkovi interaktivní 3D model vašeho produktu, přímo u vás na webu. Jednoduše převedeme vaše představy na obrázky a je nám jedno, jestli jde o architektonický skvost, nebo pantofle. Dokonce vám dokážeme pomoci, i když žádnou představu nemáte. Náš tým zkušených grafiků a designérů je tu pro vás a nemůžou se dočkat, až vám připraví podklady, které vás přenesou třeba do vašeho nového domu. Každopádně, mrkněte nahoru do sekce SLUŽBY a tam uvidíte, co vše umíme.
S láskou k renderům - 3Dvizu.cz

Klienti

NÁŠ TÝM

ing. Lukáš Chyla

ing. Lukáš Chyla

Zakladatel a 3D grafik
ing. Jenny Adamčíková

ing. Jenny Adamčíková

interiérový designér
Bc. Martin Černík

Bc. Martin Černík

3D grafik
Ladislav Dohnanský

Ladislav Dohnanský

3D grafik
ing. Petr Náhlovský

ing. Petr Náhlovský

Animace

400+

Realizovaných projektů

50+

Spokojených klientů

15

Let zkušeností

2000+

Vyrenderovaných obrázků

ČASTÉ DOTAZY

Kolik to bude stát?

Plus Icon

Na kolik naše práce vyjde je velmi těžké odpovědět. Vše se odráží od náročnosti projektu a neexistuje na to jednotná tabulka. Každý ma jinou představu, jiné potřeby a požadavky. Pokud chcete znát cenu, neváhejte nám napsat, moc rádi vám obratem zašleme cenovou nabídku i s detailním rozpisem prací.

Jak dlouho trvá tvorba vizualizace?

Plus Icon

Moc rádi bychom vám stanovili jednotnou časovou náročnost, bohužel to není možné. Délka trvání se odvíjí od náročnosti projektu a vytíženosti grafiků. Zjednodušeně lze říci, že pokud potřebujete rodinný domek, můžete mít první výstupy již do několika dní. Pokud modelujeme velký developerský projekt, nebo tvoříme animaci, může to trvat i měsíce. Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám řekneme více a obratem sdělíme termín prvních výstupů.

Můžete mi doporučit architekta?

Plus Icon

Ano. Přímo v našem týmu máme interiérovou designérku, která vám ráda navrhne interiér vašich snů. Případně spolupracujeme s architekty a projektanty a rádi vás odkážeme na špičky z oboru.

Lze rozlišit různé kvality renderů?

Plus Icon

Obecně řečeno ano, lze. Pokud potřebujete jen rychlé zjednodušenné náhledy pro rozhodnutí barevné kombinace. Nebo objemovou studii. Lze snížit kvalitu modelu a tím vám dodat výstupy mnohem rychleji a levněji. Takové rendery jsou ale pouze pro interní použití a nelze se s nimi prezentovat na webu. Z našich zkušeností, pokud někdo poptává vizualizaci, většinou jí žádá v maximální možné kvalitě.

Co potřebujete pro tvorbu vizualizace?

Plus Icon

Pokud se jedná o nemovitost, vždy je nutné dodat výkres, výkresem se rozumí půdorysy a boční pohledy. Dále potřebujeme vědět, jaké materiály a barvy chcete použít. Pokud nevíte a chcete, například interiér, navrhnout od nás, potřebujeme se naladit na váš styl. K tomu nám pomůže, pokud zašlete obrázky interiérů, které se Vám líbí. My podle nich vytvoříme finální dsign.

Umite vizualizace, které se otáčí o 360 stupňů?

Plus Icon

Ano. Umíme vytvořit vizualizaci objektu, ať už je to dům či produkt. Následně Vám umíme dodat html kód, který vložíte do vašich stránek a návštěvníci si budou moci s objektem libovolně otáčet.

Profesionální fotorealistické 3D vizualizace, které jsou skvělým nástrojem pro developery, architekty, prodejce a další.

KONTAKTUJTE NÁS