Tato webová stránka používá cookies za účelem zlepšení Vašeho pocitu z její návštěvy a zlepšení jejího fungování.

Tvorba 3D modelů

POPIS

První krok k tvorbě kvalitní 3Dvizualizace je vždy tvorba modelu. Dovolíme si tedy říci, že modelovat celkem umíme. 3D vizualizace jsou dnes hojně používané nejen 3D grafiky, ale i architekty a designéry. A pokud takový architekt navrhuje interiér, raději do svých 3d vizualizací použije nábytek, pro který lze sehnat 3D model. Usnadní to totiž spoustu práce. Jste výrobce nábytku, ale touto cestou jste se zatím nevydali? Chcete, aby ve vizualizacích byl vidět i váš nábytek a designéři ho s chutí svým klientům nabízeli ? Dejte jim k dispozici 3D modely včetně textur ke stažení a uvidíte, jak se vám zvýší odbyt. A jak takové modely vytvořit ? To už nechte na nás.

Jaký je postup ?

  1. Pošlete nám co máte k dispozici. Ať už je to výkresová dokumentace, fotky, nebo se sejdeme u vás na showroomu.
  1. Do dne se Vám ozveme, buď rovnou s cenovou nabídkou a odhadovaným časem dodání prvních výstupů, nebo s požadavkem na upřesnění.
  2. Vy nám odsouhlasíte nabídku.
  3. Pustíme se do práce a do slíbeného termínu Vám zasíláme první výstupy k nahlédnutí.
  4. Projdete si první návrhy a pokud nejste spokojeni, vracíte nám zpět s připomínkami.
  5. Modely jsou podle vašich představ a všichni jsou štastní !

Často se ptáte jak dlouho to bude trvat a kolik to bude stát. Na tyto otázky je těžké odpovědět, bez toho aniž bychom dostali zadání, protože každý projekt je idividuální a záleží primárně na rozsahu. Nicméně časově jsme velmi flexibilní a zvládáme i projekty takzvaně na poslední chvíli. Není nic jednoduššího než nám zavolat, nebo napsat a obratem dostanete cenovou nabídku a časový odhad prací.

Tak pojďme na to !

Profesionální fotorealistické 3D vizualizace, které jsou skvělým nástrojem pro developery, architekty, prodejce a další.

KONTAKTUJTE NÁS