Tato webová stránka používá cookies za účelem zlepšení Vašeho pocitu z její návštěvy a zlepšení jejího fungování.

Designové návrhy interiérů a exteriérů

POPIS

Jste realitní agent a potřebujete prezentovat nabízenou realitu v lepším světle, než je holobyt? Nebo jste mladý pár, který rekonstruuje objekt pro prarodičích a chcete to mít hezké? Co když vymalujete, uděláte podlahy, nakoupíte nábytek a nebude to k sobě vůbec sedět? Ať tak či onak, nebo třeba úplně jinak, naši designéři jsou tu pro vás a rádi připraví návrhy na míru. Přímo v týmu máme interiérovou designérku a k ruce architekty. Nemusíte se tedy bát, že to nakonec "nebude ladit", protože návrh designérů přeneseme do reality pomocí 3D vizualizace. Vy tak budete mít jistotu, že to nakonec ladit bude.

Jaký je postup ?

  1. Pošlete nám co máte k dispozici. Ať už je to výkresová dokumentace, fotky, nebo jen myšlenka. Do mailu blíže popíšete vaší představu.
  1. Do dne se Vám ozveme, buď rovnou s cenovou nabídkou a odhadovaným časem dodání prvních výstupů, nebo s požadavkem na upřesnění. V nabídce naleznete detailně rozepsané veškeré práce včetně rozlišení a množství dodaných renderů.
  2. Vy nám odsouhlasíte nabídku.
  3. Pustíme se do práce a do slíbeného termínu Vám zasíláme první výstupy k nahlédnutí.
  4. Projdete si první návrhy a pokud nejste spokojeni, vracíte nám zpět s připomínkami.
  5. Rendery jsou podle vašich představ a všichni jsou štastní !

Často se ptáte jak dlouho to bude trvat a kolik to bude stát. Na tyto otázky je těžké odpovědět, bez toho aniž bychom dostali zadání, protože každý projekt je idividuální a záleží primárně na rozsahu. Nicméně časově jsme velmi flexibilní a zvládáme i projekty takzvaně na poslední chvíli. Není nic jednoduššího než nám zavolat, nebo napsat a obratem dostanete cenovou nabídku a časový odhad prací.

Tak pojďme na to !

Profesionální fotorealistické 3D vizualizace, které jsou skvělým nástrojem pro developery, architekty, prodejce a další.

KONTAKTUJTE NÁS