Tato webová stránka používá cookies za účelem zlepšení Vašeho pocitu z její návštěvy a zlepšení jejího fungování.

Školení v oblasti 3D vizualizace

POPIS

Vyrábíte roboty, variant je nekonečno, ale vy si chcete pro každou novou udělat rendery na web sami? Nebo jste architekt, cestou vizualizací jste se ještě nevydali, ale rádi byste ? Ať už je důvod jakýkoliv, neváhejte a ozvěte se. Rádi pro vás připravíme základní scény a proškolíme vás ve vkládání modelu vašeho produktu do scény a následné tvorby renderu. Nebo vás to naučíme od A až do Z od tvorby vlastního modelu až po tvorbu finální vizualizace.

A víte co je na tom všem nejlepší ?

Připravili jsme pro vás balíček produktů, díky kterým dosáhnete profesionálních výsledků a nemusíte nakupovat žádný software. Veškerý software, s kterým vás naučíme pracovat je totiž open source = zdarma a vy zaplatíte jen za to, že vás vše naučíme a připravíme vám na míru.

Jak to funguje ?

Naše školící programy jsou individuální, lekce probíhají osobně nebo on-line a jsou vždy koncipovány jeden na jednoho. Je velmi důležité v jakém rozsahu školení probíhá a na základě toho vám předem dáme přesné informace o délce a ceně kurzu.

Tak neváhejte a ozvěte se, jsme tu pro vás !

Profesionální fotorealistické 3D vizualizace, které jsou skvělým nástrojem pro developery, architekty, prodejce a další.

KONTAKTUJTE NÁS