Tato webová stránka používá cookies za účelem zlepšení Vašeho pocitu z její návštěvy a zlepšení jejího fungování.

Architektonické vizualizace

POPIS

Přes 10 let se specializujeme na tvorbu architektonických vizualizací. Stačí nám výkres objektu a vaše představa a můžeme se společně pustit do práce. Vymodelujeme opravdu cokoliv, fantazii se meze nekladou.

Jaký je postup ?

  1. Pošlete nám výkresovou dokumentaci, stačí půdorysy a pohledy. K tomu přidáte použité materiály a barvy na jednotlivé části objektu. Pokud nemáte představu o použitých materiálech, stačí nám poslat balíček obrázků z internetu, toho co se vám líbí a my se pokusíme naladit na váš styl.
  1. Do dne Vám vrátíme cenovou nabídku a odhadovaný čas dodání prvních náhledů. V nabídce naleznete detailně rozepsané veškeré práce včetně rozlišení a množství dodaných renderů.
  2. Vy nám odsouhlasíte nabídku.
  3. Pustíme se do práce a do slíbeného termínu Vám zasíláme první rendery k nahlédnutí.
  4. Projdete si první návrhy a pokud nejste spokojeni, vracíte nám zpět s připomínkami.
  5. Rendery jsou podle vašich představ a všichni jsou štastní !

Často se ptáte jak dlouho to bude trvat a kolik to bude stát. Na tyto otázky je těžké odpovědět, bez toho aniž bychom dostali zadání, protože každý projekt je idividuální a záleží primárně na rozsahu. Nicméně časově jsme velmi flexibilní a zvládáme i projekty takzvaně na poslední chvíli. Není nic jednoduššího než nám zavolat, nebo napsat a obratem dostanete cenovou nabídku a časový odhad prací.

Tak pojďme na to !

Profesionální fotorealistické 3D vizualizace, které jsou skvělým nástrojem pro developery, architekty, prodejce a další.

KONTAKTUJTE NÁS