Tato webová stránka používá cookies za účelem zlepšení Vašeho pocitu z její návštěvy a zlepšení jejího fungování.

Vila Anna - Chorvatsko

Po koupi pětihvězdičkové prázdninové vily v Chorvatsku, původně pojmenované Roko, nově Anna. Měl investor požadavek na její rekonstrukci. Rekonstrukce se týkala jak exteriéru, tak interiéru. Ve spolupráci s architekty byla dána představa o finálním vzhledu vily, pro usnadnění rekonstrukce a pro možnost inzerce před jejím dokončením, bylo ještě potřeba vytvořit vizualizace.

K vile měl nově přibýt carport, venkovní sauna, nové posezení, střešní letní zahrada a nový interiér v podobě kuchyně, obytné části a ložnic.

Byly vytvořeny vizualizace z několika pohledů a za různých světelných podmínek. Díky vizualizacím si investor vše odladil, aby rekonstrukce proběhla hladce a bylo možné vilu představit zájemcům, ještě před jejím dokončením.

Majitel přesně věděl co od vizualizací očekává, proto na základě tohoto projektu vzniklo obrovské množství výstupů a dělalo se hodně úprav, dokud jsme nedosáhli vzájemné spokojenosti. Nicméně vždy je lepší si vše odladit ve fázi návrhu, šetří to spoustu času a peněz.


360° render

Render lze snadno ovládat pomocí myši.

GALERIE PROJEKTU

No items found.